«Громадська студія» – Вінницька ОДА (Департамент інформаційної діяльності)

Вінницька обласна ГО «Громадська студія» звернулась до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій Вінницької ОДА з проханням надати інформацію щодо перелiку перiодичної преси, на яку була оргнізована пiдписка у 2011 роцi та у 2012 році через управлiння преси та iнформацii Вiнницької ОДА.

У відповідь на свій запит 13 вересня 2013 року «Громадська студія» отримала  лист, в якому було зазначено, що Відповідач не здійснює організацію передплати періодичних видань. Вважаючи таку відповідь неповною, громадська організація звернулась до суду з вимогою про визнання неправомірними дій Департаменту та зобов’язанням надати запитану інформацію в повному обсязі.

В ході судового засідання суд запропонував сторонам досягнути примирення.  В якості співвідповідача було залучено Вінницьку ОДА, яка в період з 11 по 20 березня надала Позивачу всю інформацію, яка була предметом позову. На судовому засіданні сторони підтвердили усну угоду про примирення і провадження у справі було припинено.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: