Експерти Кампанії “За безпечні дороги” підготували аналітичну записку щодо вирішення проблеми надмірної швидкості

В рамках Кампанії “За безпечні дороги”, ініційованої Центром демократії та верховенства права, експерти розробили пропозиції змін у державній політиці України, спрямовані на вирішення проблеми надмірної швидкості на дорогах. Адже цей фактор є основною причиною ДТП з смертельними наслідками в Україні. Опубліковані пропозиції стали результатом ряду обговорень щодо необхідних змін у державній політиці. У них взяли участь експерти Кампанії, а також представники активної громадськості, міжнародних експертів та державних органів.

Детальні пропозиції викладені у аналітичній записці, підготованій учасниками Кампанії “За безпечні дороги”. У ній докладно описаний кожен запропонований крок, наведено його обгрунтування.

Запрошуємо надсилати свої пропозиції, зауваження чи коментарі до даної аналітичної записки на електронну адресу Віктора Загреби, менеджера з адвокації  Кампанії “За безпечні дороги” viktor@zagreba.com до 5 квітня 2017 року.

 

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: