Кандидати на посаду члена Національної ради

Semagic 1.7.3.3U – той, що літає з ураганом (igor_roz) @ livejournal.com

Кандидати на посаду члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

 №
 П. І. Б.  Місце роботи   Суб’єкт висування кандидата
 1 Адамчук 
Іван Дмитрович
Генеральний директор телекомпанії «НБМ» («5 канал»)
Фракція НУНС
 2 Аніпченко
Василь Леонідович
Президент Асоціації «Укртелемережа»  1) Асоціація «Укртелемережа»;
2) Всеукраїнська асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж
 3 Баранов
Євген Валерійович
Директор департаменту ВАТ «Київспецтранс»
Фракція ПР
 4 Блінков
Володимир Іванович
Начальник відділу Національної ради з питань ТБ і РМ Незалежна асоціація телерадіомовників
 5 Гриценко
Микола Семенович
Не працює 1) Фракція Блоку Литвина;
2) Асоціація працівників ЗМІ України;
3) Співдружність працівників інформаційних видань
 6 Єлманова (Калетнік)
Оксана Миколаївна
Генеральний директор Групи компаній «ФІМ»
Фракція КПУ
 7 Зорка
Олександр Григорович
Директор дирекції програм НТКУ Національна спілка журналістів України
 8 Карпій
Андрій Станіславович
Директор ТОВ ТРК «Клас», президент ВГО ПТіР «ТАУ» Телерадіомовна асоціація України
 9 Каліниченко
Михайло Михайлович  
Генеральний директор Черкаської ОДТРК Національна спілка журналістів України
10
Квурт
Костянтин Семенович
Голова правління МГО «Інтерньюз-Україна» Центр суспільних медіа
 11 Котюжинська
Тетяна Григорівна
Президент Асоціації медіа-юристів
Національна спілка журналістів України
 12 Котенко
Катерина Сергіївна
Виконавчий директор асоціації «Індустріальний телевізійний комітет»  1) Фракція Блоку Литвина;
2) Незалежна асоціація телерадіомовників
 13 Крушановський
Сергій Іванович
Начальник державної житлово-комунальної інспекції м. Києва  Всеукраїнський автомобільний клуб журналістів
 14 Кудінов
Герман Юрійович
Генеральний директор обласного об’єднання «Луганське кабельне телебачення»
Асоціація «Укртелемережа»; Всеукраїнська асоціація операторів кабельного телебачення і телевізійних мереж
 15 Лигачова – Чернолуцька
Наталія Львівна
Шеф-редактор журналу та Інтернет – видання «Телекритика» 1) Незалежна медіа-профспілка;
2) Центр суспільних медіа
 16 Лабунський Юрій Олександрович Голова правління Всеукраїнської асоціації операторів кабельного телебачення і телевізійних мереж
Всеукраїнська асоціація операторів кабельного телебачення і телевізійних мереж
 17 М’ясникова
Катерина Андріївна
Виконавчий директор ВГО «Незалежна асоціація телерадіомовників» Незалежна асоціація телерадіомовників
 18 Набруско
Віктор Іванович
Президент Національної радіокомпанії України Національна спілка журналістів України
 19 Опілат
Ірина Володимирівна
Викладач Київського державного університету театру, кіно і ТБ ім. Карпенка – Карого Фракція Блоку Литвина
 20 Сторожук
Юрій Анатолійович
Не працює Фракція БЮТ
 21 Фартушний
Микола Всеволодович
Директор ТОВ «Нові грані» 1) Фракція ПР;
2) Незалежна асоціація телерадіомовників
 22 Юрченко
Валерій Володимирович
Голова правління ТРК «Скіф» Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Т. Шевченка
 23 Швець Олександр Олександрович Генеральний директор Спілки кабельного телебачення України Спілка кабельного телебачення України
 24 Шевченко
Тарас Сергійович
Директор Інституту Медіа Права 1) Незалежна медіа-профспілка;
2) Центр суспільних медіа

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Задайте Ваше питання через форму:

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше повідомлення


Також ви можете звернутися до нас іншими способами: