Моральні слухання

Вісімнадцятого березня 2011 року народні депутати від фракції КПУ Вікторія Даниленко, Володимир Дем’янчук зареєстрували проект Постанови ВРУ «Про проведення парламентських слухань на тему  «Сучасне становище суспільної моралі в Україні, проблеми і перспективи, та стан дотримання законодавства в цій сфері (проект №8264)».

Депутати пропонують провести парламентські слухання у зв’язку з «різким зниженням загальнолюдської культури, нехтуванням етичними нормами, збільшенням загальнодоступної для перегляду продукції, що негативно впливає на суспільну мораль, з метою недопущення моральної та духовної деградації суспільства» та на виконання Конституції України, Закону України «Про національну безпеку», «Основ законодавства про культуру» і Закону України «Про захист суспільної моралі».

Відповідно до проекту постанови слухання мають бути проведені у жовтні 2011 року. Кабінет Міністрів України до 15 вересня 2011 року має підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань і конкретні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, а також визначити доповідачів із зазначених питань. Відповідальний комітет – Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності – має внести пропозиції щодо рекомендацій парламентських слухань, здійснити необхідні заходи з організації та методичного забезпечення слухань.

Картка проекту: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=39941

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: