Народні депутати пропонують скасувати «закони 16 січня»

Сьогодні Володимир Литвин, Олександр Доній та інші позафракційні народні депутати зареєстрували в парламенті проект закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких Законів України, прийнятих Верховною Радою України 16 січня 2014 року (№№ 721-VII, 724-VII, 725-VII, 726-VII, 727-VII, 728-VII, 729-VII, 731-VII) (проект № 4007, н.д. Володимир Литвин, Ігор Єремеєв, Степан Івахів, Сергій Мартиняк, Сергій Лабазюк, Валерій Мошенський, Віктор Тимошенко, Олександр Доній, Віктор Пилипишин).

Раніше, 22 січня, народний депутат Володимир Яворівський зареєстрував проект закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян (проект № 4005, н.д. Володимир Яворівський) та законопроект, що передбачає скасування внесених до Кримінального процесуального кодексу України змін щодо заочного кримінального провадження (проект № 4006, н.д. Володимир Яворівський).

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: