Нацрада рекомендує…

Двадцять першого липня 2009 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення №1479 “Про рекомендації телерадіоорганізаціям щодо переоформлення ліцензій на мовлення в частині програмної концепці”.

Так, Національна рада рекомендує телерадіоорганізаціям утримуватися ініціювати переоформлення ліцензій в частині програмної концепції протягом року з дня отримання ними ліцензій на мовлення у зв’язку з необхідністю підтвердження ними творчої і технічної спроможності виконувати умови ліцензії, завдяки яким телерадіоорганізацію було визнано переможцем конкурсу або вона отримала ліцензію на супутникове, проводове та кабельне  мовлення.

Виходячи з рекомендації, Нацрада вирішила не розглядати заяв телерадіоорганізацій про внесення змін до ліцензій на мовлення у частині програмної концепції протягом року з дня отримання ними ліцензії.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: