Платити має не держава

  Восьмого липня 2008 року до Верховної Ради України було внесено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» (законопроект №2719, н. д. Лукашук, фракція БЮТ; щодо виключення подвійного регулювання тарифів на передплату та доставку періодичних видань).

  Необхідність змін до закону автор аргументував тим, що в результаті обмежень вартості послуг із оформлення передплати та доставки вітчизняних періодичних друкованих видань, державні підприємства зв’язку щороку недотримують доходи від надання послуг із оформлення передплати та доставки видань у розмірі 25–30 млн грн. Зазначена сума компенсується за рахунок Державного бюджету України. Автор зазначає, що прийняття зазначеного акту дозволить зменшити щорічні витрати Державного бюджету України на компенсацію збитків державних підприємств зв’язку у розмірі приблизно 30 млн грн.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Задайте Ваше питання через форму:

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше повідомлення


Також ви можете звернутися до нас іншими способами: