Пропозиції Інституту Медіа Права до законопроекту №1895 зареєстровано в комітеті

Народний депутат Сергій Лещенко подав регламентному комітету Верховної ради України пропозиції щодо внесення змін до законопроекту №1895. Над правками до законопроекту, який передбачає відповідальність народних депутатів за порушення вимоги голосувати особисто, працювали юристи Інституту Медіа Права. Нагадаємо, Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо накладення стягнення на народного депутата за порушення вимог щодо особистого голосування було прийнято  парламентом 17 червня 2015 року за основу у першому читанні.

Пропозиції ІМП стосуються удосконалення процедури накладення стягнення на народного депутата, який порушив вимоги Конституції України та Регламенту ВРУ щодо особистого голосування. Пропонуються також зміни до переліку санкцій, які застосовуватимуться до порушників.

Коли саме законопроект потрапить на розгляд профільного комітету наразі невідомо. Юристи ІМП разом із активістами ЧЕСНО стежитимуть за розвитком подій.

Детальніше про законопроект тут.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: