Заборона реклама пива

Двадцять третього квітня до Верховної Ради України було внесено проект Закону України «Про внесення зміни до Закону України «Про рекламу» (законопроект №1014-2, н. д. Микола Томенко, н. д. Андрій Шевченко, фракція БЮТ).

Законопроектом пропонується збільшити час заборони реклами алкогольних товарів на телебаченні та радіо на одну годину – із 6-ої до 24-ої години, поширивши цю заборону і на рекламу пива.

Крім того, пропонується заборонити спонсорування заходів, призначених переважно для осіб віком до 18 років, із використанням знаків для товарів та послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускається пиво, а також заборонити розповсюдження й продаж пива особам віком до 18 років.

Як виняток, пропонується дозволити спонсорування концертних та спортивних заходів із використанням знаків для товарів і послуг, під якими випускається пиво та/або напої на його основі.


Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Задайте Ваше питання через форму:

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше повідомлення


Також ви можете звернутися до нас іншими способами: