Зміна реєстратора ЗМІ

На сайті Міністерства юстиції України розміщено до обговорення проект Постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”. Проект розроблено на виконання пункту 10 статті 7 Указу Президента України від 9 грудня 2010 року №1085 “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади” у зв’язку зі створенням Державної реєстраційної служби, на яку покладено, зокрема, функції Міністерства юстиції України з реалізації державної політики у сфері реєстрації.

Частиною 6 проекту змін, що вносяться до постанов Кабміну, передбачені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 р. № 1287 “Про державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації, інформаційних агентств та розміри реєстраційних зборів”: встановлено, що державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації загальнодержавної, регіональної (дві і більше областей) та/або зарубіжної сфери розповсюдження здіійснює Державна реєстраційна служба, місцевої сфери розповсюдження – структурні підрозділи головних управлінь юстиції Мін’юсту в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, що забезпечують реалізацію повноважень Укрдержреєстру“.

Також передбачено, що у зразках свідоцтв про державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації, інформаційних агентств, затверджених зазначеною постановою, слова “Міністерство юстиції” заміняються словами “Державна реєстраційна служба”.

Проект виставлено до обговорення до 19 червня 2011 року.

Адреса проекту: http://minjust.gov.ua/0/35181


Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: