вв

Інститут МедіаПрава зібрав випускників Міжнародної літньої школи медіа права різних років наконференцію медіа юристів «Сучаснівиклики для свободи слова в Україні, Росії, Молдові, Білорусі, країнахЦентральної Азії та Південного Кавказу».

Юристи зВеликобританії, Нідерландів, Молдови, Білорусі, Вірменії, Російської Федерації,Таджикистану, Киргизстану, Казахстану та України приїхали до Києва, щобобговорити стан свободи слова в пострадянських країнах, практику ЄвропейськогоСуду з прав людини останніх років в цій сфері, а також інформаційну війну,медіа пропаганду та розпалювання ворожнечі в контексті україно-російськогоконфлікту.

Випускники літніх шкіл різних років презентували теперішнюситуацію зі станом свободи слова у своїх країнах та власні історії успіху.

Спікерами конференції також стали:

·   Артем Лазарев, юрист Європейськогосуду з прав людини (Франція);

·   Марго Гонтар, співзасновник ініціативи «Стоп Фейк»;

·   Ад ван Лун, експерт X-Media Strategies (Нідерланди);

·   Світлана Заліщук, новообраний народний депутат Верховної Ради VIII скликання;

·   Інна Борзило,представник громадського руху «ЧЕСНО»;

·   Вадим Міський, представник громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ»;

·  Наталя Седлецька, автор програми розслідування «Схеми: корупція в деталях» (спільнийпроект Радіо Свободиі1го Національного каналу) та інші юристи та міжнародні медіа експерти.Ад ван Лун дає інтерв’ю журналістам

Журналістка-розслідувач, автор та ведуча програми «Схеми», юридичним партнером якої є Інститут Медіа Права, розповідає учасникам конференції про труднощі розслідувальної журналістики.


Конференція проводилася Інститутом Медіа Права запідтримки Шведського Уряду, міжнародної організації «Міжнародна підтримкамедіа» (IMS) та Міністерства закордонних справ Норвегії.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: