Консультації

Чи може журналіст поширювати інформацію про стан здоров’я особи?

Інформація про стан здоров’я людини є конфіденційною відповідно до законодавства України, і не підлягає розголошенню, окрім як за бажанням самої фізичної особи або у випадках, прямо передбачених законом. При чому відповідно до статті 286 Цивільного кодексу України таємниця про стан здоров’я розповсюджується також на факт звернення за медичною допомогою, діагноз, а також на інші відомості, […]

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: