СВІТЛОФОР БЕЗПЕКИ
для організацій громадянського суспільства —
це інструмент самооцінки рівнів безпеки
у форматі тесту
Інструмент самооцінки рівнів безпеки у форматі тесту, дозволить громадській або благодійній організації оцінити свою захищеність від зовнішніх загроз та ризиків, які можуть бути пов'язані з фізичною, правовою та цифровою безпекою під час діяльності.
Інструмент розроблено у вигляді поблокового опитувальника з варіантами відповідей, кількість та зміст яких визначає рівні небезпеки. У процесі проходження опитування система вираховує кількість балів, сума яких визначає жовтий, зелений чи червоний рівень небезпеки до кожного з розділів.
Одним з важливих компонентів є методичні рекомендації, які за сумою балів генерує система до кожного з рівнів небезпеки кожного з трьох розділів тесту.
Кількість запитань: 15-20 у кожному блоці.
Орієнтовний час проходження одного розділу - 10 хвилин.
Цей тест передбачає декілька варіантів відповідей.
Рекомендовано до заповнення: керівникам_цям та заступникам_цям керівників_иць громадських або благодійних організацій, безпековим менеджер_к_ам, директор_к_ам з програмного чи стратегічного розвитку, фінансовими директор_к_ами.
Безпека організацій
громадянського суспільства
ПОЧАТИ ТЕСТ
Тест розроблено Центром демократії та верховенства права у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США).