Новини

«Стоп цензурі!» проти законопроекту про «вдосконалення інформаційного режиму проведення АТО»

Активісти руху «Стоп Цензурі!», та громадські організації закликали депутатів парламенту Івана Вінника («Блок Петра Порошенка»), Дмитра Тимчука («Народний фронт») та Вадима Кривенка(«Народний фронт») відкликати законопроект № 2050а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення інформаційного режиму проведення антитерористичної операції». Про це йдеться у спільній заяві руху та ГО. Заяву підтримали ГО «Інститут Медіа Права», ГО «Інститут […]

Звернення руху «Стоп цензурі» до журналістів з нагоди професійного свята

Ми звертаємося до вас з нагоди нашого професійного свята — Дня журналіста України. Пропонуємо зібратися разом у найближчі тижні і обговорити, якими мають бути журналістські стандарти в умовах війни, з якими викликами ми зараз стикаємося, і як нам на них реагувати. Від нас з вами залежить, чи опиняться мікрофони в руках відвертих пропагандистів, чи отримає […]

Кримінальна відповідальність за критику влади неприпустима — спільна заява

Інститут Медіа Права як учасник рухів “Стоп цензурі”, “ЧЕСНО” та ініціативи “Реанімаційний пакет реформ” виступає проти законопроекту №2225 та закликає автора відкликати його, а комітет ВР — дати негативний висновок.

Заява Руху «Стоп цензурі!» до 14-ї річниці зникнення українського журналіста Георгія Гонгадзе

Журналісти Руху «Стоп цензурі!» звернулись до Президента України з вимогою покарати винних у вбивстві Георгія Гонгадзе та переслідуванні журналістів за їх професійну діяльність.

Рух «Стоп цензурі!» закликав обрати Тараса Шевченка членом Нацради з телебачення і радіомовлення

Про це йдеться у заяві журналістського руху «Стоп цензурі!» щодо підтримки кандидата у члени Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, оприлюдненій у середу 14 травня.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: