Громадська експертиза діяльності КМДА

Двадцять першого червня 2011 року Інститут Медіа Права започаткував нову громадську експертизу. Вона спрямована на те, щоб оцінити якість роботи Київської міської державної адміністрації у сфері виконання норм Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Експерти попросили надати їм ряд відомостей і документів, які стосуються опрацювання інформаційних запитів в Адміністрації. Зокрема, Інститут має намір отримати статистику щодо кількості запитів за перші місяці дії закону, щодо кількості відмов та оскаржень цих відмов; щодо структури уповноваженого підрозділу Адміністрації з питань надання публічної інформації; щодо спеціальних місць для роботи запитувачів з документами; щодо нормативних актів КМДА, які регулюють відповідні питання.

Інститут Медіа Права очікує на відповідь від Київської міської державної адміністрації і буде інформувати про хід цієї громадської експертизи.

Із текстом запиту на проведення громадської експертизи можна ознайомитися у цьому розділі.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: