Наглядова Рада

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні.

Наша місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

З цією метою ми підтримуємо та розвиваємо громадські ініціативи, реалізуємо освітні програми для різних аудиторій, розробляємо та адвокатуємо якісне законодавство, захищаємо свободу слова, надаємо незаангажовану правову експертизу та консультуємо журналістів, працюємо над впровадженням підзвітності влади та утвердженням верховенства права.

Артем Миргородський
голова Наглядової ради

Співзасновник і член правління громадської організації “Ініціатива Е+”, засновник BioBin

 
Має 15-річний управлінський досвід у бізнесі та громадському секторі. Співзасновник і член правління громадської організації “Ініціатива Е+”, що має на меті підтримувати поранених учасників Майдану, АТО та членів їх родин. З листопада 2014 по лютий 2018 очолював Секретаріат Реанімаційного Пакету Реформ. Останні 2,5 роки очолює інвестиційний департамент провідної української ІТ-компанії. Співзасновник та автор стартапу BioBin, який допомагає започаткувати відокремлення харчових відходів. 

Антоніна Черевко
членкиня Наглядової ради

Юристка, експертка у сфері міжнародного розвитку, Голова Незалежної медійної ради


Випускниця Києво-Могилянської Академії та Оксфордського Університету. Працювала з такими міжнародними організаціями як IREX, Рада Європи, ОБСЄ, International Media Support та ARTICLE 19. Має більше 15 років досвіду роботи у таких сферах як: верховенство права, права людини, розвиток медіа та реформа медіазаконодавства. З грудня 2019 року членкиня Комітету Експертів Ради Європи з питань протидії мові ненависті (Committee of Experts on Combating Hate Speech (ADI/MSI-DIS) of the Council of Europe).

Галина Скіпальська
членкиня Наглядової ради

Виконавча директорка МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», директорка представництва HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні


Ф
еміністська активістка, експертка у сфері протидії гендерно зумовленому насильству, профілактики ВІЛ/СНІДу, розвитку соціальних та психологічних послуг для жінок вразливих груп. Є членкинею правління Українського форуму благодійників, ради Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ та Мережі за права дитини. З 2008 року Галина здійснює активну громадську діяльність щодо захисту прав та покращення якості життя дівчат, жінок та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, через насильство, збройний конфлікт, безпритульність, бідність, пандемію. Особливим інтересом її роботи є розвиток соціальної сфери, сфери громадського здоров’я, захист прав жінок та дітей, розвиток необхідних та доступних соціальних послуг в громаді. 

Діана Дуцик
членкиня Наглядової ради

Засновниця та виконавча директорка «Українського інституту медіа та комунікації», журналістка, медіаекспертка, медіатренерка, викладачка 


Членкиня Комісії журналістської етики та Ради з питань свободи слова та захисту журналістів при Президентові України. З
2014 по 2017 займала посаду виконавчої директорки ГО «Детектор медіа». До цього працювала в загальнонаціональних та регіональних українських медіа, в тому числі й на керівних посадах, зокрема на посаді шеф-редакторки холдингу «Главред», сайту «ПІК» та газети «Без цензури». У Діани 19 років викладацького досвіду у Могилянській школі журналістики (курс «Текст в епоху мультимедіа»). Має ступінь кандидата філологічних наук, який отримала у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка 2004 року. Авторка монографії «Політична журналістика» (2005) та низки курсів і посібників для журналістів. 2007 року отримала звання «Заслужений журналіст України». 

Наталія Тимків
членкиня Наглядової ради

Заступниця голови Ради повірених Фонду Вікімедіа, експертка з фінансового управління

 

Наталія Тимків входить до складу Наглядової ради ЦЕДЕМ із 2018 року. З 2006 по 2007 рік працювала завідувачкою навчально-методичного відділу Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. З 2005 року працювала у різних комерційних підприємствах начальницею відділу кадрів, виконавчою директоркою, головною бухгалтеркою. З 2010 року працювала на посаді фінансової менеджерки, а пізніше    фінансової директорки ГО  «Інститут Медіа Права» (попередня назва ЦЕДЕМ). З 2012 року займається громадською діяльністю членкиня Правління та виконавча директорка ГО «Вікімедіа Україна» (2012—2016). З 2016 року входить до Ради повірених Фонду Вікімедіа, з 2019 року заступниця голови Ради.

 

Фото: Lantuszka, CC BY-SA 3.0