Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні.

Наша місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

З цією метою ми підтримуємо та розвиваємо громадські ініціативи, реалізуємо освітні програми для різних аудиторій, розробляємо та адвокатуємо якісне законодавство, захищаємо свободу слова, надаємо незаангажовану правову експертизу та консультуємо журналістів, працюємо над впровадженням підзвітності влади та утвердженням верховенства права.

Ми цінуємо проактивність, відповідальність, результативність та незаангажованість. Ми не чекаємо, а самі актуалізуємо важливі проблеми у суспільстві, беремо на себе відповідальність розробити план їхнього вирішення, проадвокатувати його та добитись результату. 

Втілюючи свою місію ми сконцентрували свою роботу у трьох напрямах: верховенство права, незалежні медіа та громадянське суспільство.

Ми працюємо в громадському секторі України з 2005 року, почавши свою роботу зі спеціалізації на медійному праві. До 2016 року мали назву Інститут Медіа Права. Про трансформацію з Інституту Медіа Права в Центр демократії та верховенства права можна подивитись у відео тут.