Плани Верховної Ради

Відповідно до Розкладу засідань Верховної Ради України на 18 жовтня 2011 року парламент планує розглянути такі медійні законопроекти:

  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про захист суспільної моралі” (законопроект № 7132, н.д. Павло Унгурян та ін.);
  • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо податку на політичну рекламу (законопроект № 5248, н.д. Іван Заєць; подання Комітету про відхилення – 11.01.2011);
  • проект Закону України “Про внесення зміни до статті 1 Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (законопроект № 8142; н.д. Оксана Білозір; щодо уточнення терміну “національний аудіовізуальний продукт”; подання Комітету про відхилення – 31.05.2011)
  • проект Закону України “Про внесення змін до статті 4 Закону України “Про судовий збір” (законопроект № 9079; н.д. Микола Томенко; щодо ставок збору з позовних заяв про відшкодування моральної шкоди).


Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: