Зміни до закону про судовий збір відхилено

Вісімнадцятого жовтня 2011 року Верховна Рада на своєму пленарному засіданні розглянула проект Закону України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про судовий збір» (законопроект «9079, н.д. Микола Томенко; щодо ставок збору з позовних заяв про відшкодування моральної шкоди). Незважаючи на подання комітету про рекомендацію ухвалення в першому читанні, а також підримку з боку Кабінету Міністрів України за законопроект проголосували 19 народних депутатів, 334 депутати не голосували.

Окрім того, депутати відхилили проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо податку на політичну рекламу» (законопроект №5248, н.д. Іван Заєць, Юрій Костенко, Ярослав Джоджик) та зняли з розгляду проект Закону України «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (законопроект №8412, н.д. Оксана Білозір; щодо уточнення терміну «національний аудіовізуальний продукт”) – на прохання самої авторки.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: