Facebook дозволяє користувачам мати декілька особистих профілів, ранжованих тематично. Серед переваг цього інструменту – унікальні стрічки новин для кожного з профілів. Відповідно, користувач може створити декілька тематичних середовищ: для друзів і родини, для роботи, для хобі тощо.
Тож як створити новий особистий профіль?
1. У браузерній версії Facebook необхідно натиснути на зображення свого профілю в правому верхньому куті та натиснути “See all profiles”.
Джерело: скриншот з Facebook
2. Після цього натискайте “Create new profile”. Перед вами з’явиться меню створенню нової сторінки, де ви обираєте ім’я сторінки, нікнейм та опціонально можете завантажити зображення для профілю та банеру сторінки.
Джерело: скриншоти з Facebook
3. Після введення цих даних сторінка створена. Facebook пропонує завершити налаштування шляхом додавання друзів з основної сторінки, приєднатися до груп, підписатися на відомих людей та здійснити налаштування приватності, доступу до локації тощо.
4. На цьому всі налаштування завершені. Тепер ви можете користуватися Facebook так само, тільки з нового профілю, який прив’язаний до вашої основної сторінки.
Meta стверджує, що можливість створення додаткового профілю доступна лише для акаунтів дорослих людей, а деякі функції (наприклад, дейтинг або використання маркетплейсу платформи) поки недоступні для таких сторінок. Також, можна створювати одну додаткову сторінку не частіше ніж один раз на три доби.
Щодо кількості додаткових сторінок, то платформа дозволяє створити до 4 профілів без урахування основної сторінки.
Якщо говорити про загрози, які несе таке нововведення, то Meta зауважує, що всі Стандарти спільноти Facebook розповсюджуються на додаткові сторінки, зокрема ті, що стосуються автентичності сторінок. Користувач може обрати будь-яке ім’я для додаткової сторінки, але не таке, що буде порушувати ці правила. Перш за все, додаткова сторінка не має: 1) видавати себе за іншу особу; 2) змінювати вашу ідентичність (вік, місце проживання тощо). Meta стверджує, що будь-які порушення Стандартів спільноти, здійснені через додаткові сторінки, призведуть до того, що користувач більше не зможе створювати їх. Повторні або “серйозні” порушення можуть призвести до деактивації як додаткових профілів, так і основної сторінки користувача.