Ім’я та ім’я користувача (логін) у Facebook: в чому різниця та як змінити?

July 4, 2023

Ім’я користувача (логін) та ваше ім’я як фізичної особи – важлива частина профілю у Facebook для кожного користувача цієї платформи. Саме за їх допомогою вас можна легко знайти та підтримати контакт. Тому до їхнього створення чи зміни варто підходити свідомо та враховувати правила Facebook.

Бувають моменти, коли настає час змінити ім’я користувача (логін) чи ім’я. Наприклад узгодити написання з паспортом, людина одружилася чи просто змінила прізвище. Важливо: під ім‘ям користувача (логіном) ми маємо на увазі те, що ви бачите в рядку браузера, а ім‘я – це те, як підписаний профіль. Саме про це ми і розповімо в цій консультації. 

Перед тим, як змінювати своє ім’я користувача (логін) у фейсбук, зверніть увагу на те, що на цій платформі діють спеціальні правила. Для своєї сторінки або профілю ви можете мати лише одне ім’я користувача (логін). Його не має використовувати хтось інший. Ім’я користувача (логін) має складатись лише з літер та цифр (A–Z, 0–9), а також крапки (“.”). В ньому заборонено використовувати визначені загальні терміни або розширення (.com, .net), а містити воно має щонайменше 5 символів.

Facebook не дозволяє використовувати для розрізнення імен користувачів (логінів) крапки (“.”) та великі літери. Наприклад, denystararenko44, Denys.Tararenko44 і denys.tararenko.55 вважаються одним і тим самим іменем користувача (логіном). Окрім цього, ім’я користувача (логін) не повинно імітувати іншу особу та має відповідати Умовам Facebook.

Для того, щоб змінити ім’я користувача (логін) на Facebook, виконайте такі кроки:

1. Наведіть курсор на значок “Акаунт” у верхньому правому куті сторінки Facebook.

 

Джерело: скріншот з Facebook

2. Оберіть “Налаштування та конфіденційність”, а потім натисніть “Налаштування”.

3. Клацніть на вкладку “Переглянути більше в Центрі облікових записів”.

Джерело: скріншот з Facebook

4. Натисніть на зображення вашого облікового запису. 

Джерело: скріншот з Facebook

5. Введіть нове ім’я користувача (логін) та свій пароль, а потім натисніть “Зберегти зміни”.

Виконавши аналогічні дії, ви потрапите на сторінку, де зможете змінити своє ім’я – тобто не логін, а безпосередньо ваше ім’я та прізвище, зазначені вгорі вашої сторінки. Зверніть увагу на те, що ім’я користувача (логін) та ім’я – це різні речі. 

В умовах надання послуг Facebook у пункті 3 “Ваші зобов’язання перед спільнотою” зазначається, що користувачі платформи зобов’язані зазначати те саме ім’я, яким вони користуються у повсякденному житті

В тому ж розділі, в якому ви змінювали ім’я, ви можете додати інше ім’я, наприклад, написання імені польською чи китайською мовою чи псевдонім.

Джерело: скріншот з Facebook

Після цього натисніть “керувати іншими іменами”, тоді ви потрапите на сторінку, де потрібно обрати “додайте псевдонім чи ім’я, дане при народженні”:

Джерело: скріншот з Facebook

Така можливість актуальна для тих, хто після одруження змінив своє прізвище.

Також у Facebook ви можете додавати інформацію про те, як правильно вимовляти ваше ім’я іншим способом. Для цього вам потрібно: 

  1. На своїй сторінці натиснути на розділ “Інформація”.
  2. А вже після цього натиснути на рядок “Подробиці стосовно вас”

Джерело: скріншот з Facebook

У певних випадках у вас можуть виникати проблеми зі зміною імені у Facebook. До найбільш поширених належать такі:

  1. Ваше ім’я не відповідає політиці щодо імен Facebook.
  2. Ви змінювали ім’я протягом останніх 60 днів або робили спроби змінювати його надто часто.
  3. Вас раніше просили підтвердити своє ім’я у Facebook.
  4. Ваше ім’я не збігається з іменем, указаним у посвідченні особи зі списку.