ЧЕСНО.Фільтруй Суд! навчить українців в областях інструментам громадського контролю судів і суддів

November 22, 2016

Рух ЧЕСНО запускає серію антикорупційних тренінгів “Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю”, що відбудуться в рамках всеукраїнської  кампанії ЧЕСНО.Фільтруй Суд! Протягом листопада-грудня тренінги відбудуться в усіх регіонах України, до участі у яких Рух ЧЕСНО запрошує активних українців.

Під час заходів учасники матимуть нагоду познайомитися з головними викликами та пріоритетами судової реформи в Україні, обговорити  можливості своєї участі в процесі очищення суддівських лав.  Тренінги проведуть регіональні координатори кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд!, учасники антикорупційної школи “Майстерня активних громадян”. На антикорупційному тренінгу учасники дізнаються про судову реформу в Україні і про те, які можливості вона дає громадським активістам, а також навчаться ефективно використовувати інструменти громадського контролю за судовою системою.

До участі у тренінгу запрошуються активні представники громадянського суспільства, волонтери, учасники громадських рухів/антикорупційних кампаній, журналісти, активні студенти з міст, містечок, сіл та селищ.

У листопаді – грудні 2016 року заплановано провести тренінги  в містах:

Вінниця (02 листопада),  Миколаїв (05 листопада), Харків (06 листопада), Житомир (11 листопада), Львів (11 листопада), Суми (12 листопада), Полтава (12 листопада), Тернопіль (15 листопада), Дніпро (19 листопада), Рівне (20 листопада) ,Сєвєродонецьк (25 листопада), Луцьк (26 листопада), Краматорськ (26 листопада), Кропивницький (30 листопада), Херсон (2 грудня), Чернігів (3 грудня), Черкаси (3 грудня),Одеса (10 грудня), Хмельницький (10 грудня),  Чернівці (14 грудня), Ужгород (16 грудня), Запоріжжя (17 грудня), Івано-Франківськ (17 грудня),.

Тривалість тренінгу 5,5 годин (10:00 – 15:30).

Участь у тренінгу є безкоштовною.  Організатори забезпечують відібраних на конкурсній основі учасників харчуванням та відшкодовують витрати на проїзд. До участі будуть відбиратися лише учасники в межах своїх областей!

Для участі необхідно обов’язково заповнити ЗАЯВКУ – http://bit.ly/chesnosudregions

Зверніть увагу!

Реєстрація на тренінги завершується за три дні до оголошеної дати проведення в кожному місті!

За додатковою інформацією щодо участі у заході звертайтеся за електронною адресою activecitizens.ua@gmail.com.