Конкурс на найкращі антикорупційні кампанії та матеріали серед МАГівців завершено

Початок події: 2016-03-30 14:00:00

Учасники Майстерні активних громадян!

Раді повідомити, що ми оголошуємо Всеукраїнський конкурс на найкращі антикорупційні кампанії та журналістські розслідування серед учасників Майстерні із сіл, селищ, міст і районів.

Мета Конкурсу: стимулювати антикорупційні громадські ініціативи та журалістські розслідування  регіональних учасників Майстерні.
Організатори Конкурсу: Центр демократії та верховенства права у партнерстві з Реанімаційним Пакетом Реформ

Для участі у Конкурсі, надсилайте організаторам на розгляд журі результат активностей, які проявилися у формі:

  • Проведення та опублікування журналістського розслідування;
  • Написання ще не опублікованого журналістського розслідування або аналітичної статті на анатикорупційну тематику.
  • проведення результативного антикорупційного заходу (інформаційної кампанії [флеш-мобу, інсталяції, театралізованого дійства, картини, фото, документального фільму];
  • написання або сприяння журналістові у подготовці викривальної статті у пресі, сюжету на радіо або телебаченні;
  • створення сайту, де публікуватимуться антикорупційні матеріали;
  • організація просвітницьої кампанії антикорупційного спрямування [уроків, семінарів, вебінарів, організації виступів фахівців] тощо.

Цей перелік не є вичерпним. Учасник може запропонувати своє бачення формату представлення участі у Конкурсі, попередньо узгодивши з організаторами інтелектуальний продукт, який подаватиме до розгляду.

Формою подачі конкурсних матеріалів є документ, що у довільній формі містить детальний опис проекту з конкретними результатами та ілюстрування події (фото чи відео-звітами, гіперпосиланням на опублікований матеріал, на його цитування у мас медіа) або ж текст журналістского розслідування.

Серед обов’язкових вимог: дотримання чинного законодавства, авторських прав, відповідність етичним нормам, недопустимість плагіату та будь-яких форм дифамації (наклепу).

Матеріали, надіслані на Конкурс, розглядатиме фахове журі, до складу якого входитимуть представники найвідоміших громадських організацій, що є членами Реанімаційного Пакету Реформ.

Журі оцінюватиме подані матеріали з точки зору їх актуальності, впливу на антикорупційний клімат у вашому колективі, громаді, регіоні, державі.

За результатом Конкурсу, буде обрано 15 найкращих ініціатив, кампаній/журналістських розслідувань. Їхніх авторів/ініціаторів буде запрошено до Києва для представлення робіт на Форумі випускників Майстерні активних громадян (в липні 2016 року) перед партнерами та донорами Майстерні.  Усім учасникам Форуму будуть видані сертифікати та грамоти.

Усі актуальні матеріали, подані на Конкурс, будуть опубліковані на сторінці Майстерні в Фейсбуці

Останні строк подання матеріалів/проектів: 31 травня 2016 року

Оголошення результатів: не пізніше 20 червня 2016 року

Матеріали слід надсилати на скриньку activecitizens.ua@gmail.com  з темою листа «Матеріал на Конкурс».

Проект «Майстерня активних громадян» виконується в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)