Серія онлайн-дискусій “Дистанційне правосуддя: українські реалії. Майбутнє вже сьогодні”

May 6, 2020

Пандемія коронавірусної інфекції (COVID-19) для сучасної демократії стала приводом для пошуку ефективних управлінських та організаційних рішень. Зокрема, перехід правосуддя у дистанційний режим роботи є прикладом оперативної реакції судової системи на зміну глобального порядку денного. 

У зв’язку з цим ЦЕДЕМ організовує серію онлайн-дискусій “Дистанційне правосуддя: міжнародний досвід в українських реаліях” та “Суд онлайн в Україні: майбутнє вже сьогодні”, яка пройде 12-13 травня 2020 року з 15.00 до 17.00. Її мета представити досвід того, як судова система працює в умовах пандемії, обговорити виклики для судової системи та шляхи їх подолання.

12 травня. 15:00-17:00 “Дистанційне правосуддя: українські реалії”

Поспілкуємося з Президентом Комітету Ради Європи з питань запобігання катуванням Миколою Гнатовським про європейські стандарти організації дистанційного судочинства. Найкращими практиками організації комунікації з громадянами та українськими реаліями організації дистанційного судочинства поділяться Голова Зарічненського суду м. Сум Ганна Шелєхова та головний спеціаліст відділу аналітично-статистичної роботи Хмельницького апеляційного суду Юлія Салдан

13 травня. 15:00-17:00 “Суд онлайн в Україні: майбутнє вже сьогодні”

Адвокати-практики Іван П’ятак та Дмитро Мазурок поділяться своїм досвідом використання можливостей дистанційного судочинства та онлайн-ресурсів, що допомагають громадянам ефективніше реалізовувати своє право на судовий захист. В учасників вебінару також буде можливість дізнатись детальніше про найкращі юридичні онлайн-платформи та поспілкуватись з їх розробниками. 

Подія буде організована на платформі Zoom.

Формат модероване спілкування спікерів з подальшим обговоренням запитань від учасників заходу.

Для того, щоб взяти участь у заході, до 11 травня 2020 року (00:00) заповніть анкету https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYigqPpOLBnGUIGEPzbHvCNYgp8bAykoz8cojfEj4Yc8xYPg/viewform?usp=sf_link.

Учасники будуть відібрані за попередньою реєстрацією та матимуть можливість наприкінці зустрічі поставити запитання спікерам.