Експертне обговорення “Запровадження відсоткової філантропії в Україні”

March 22, 2022

23 січня 2020 Центр демократії та верховенства права проведе експертне обговорення щодо необхідності запровадження відсоткової філантропії в Україні

Захід відбудеться  з 10:00 до 12:00 у Panorama Conference Hall в Сityhotel, за адресою: вул.Б.Хмельницького 56А, місто Київ.

Метою обговорення є напрацювання єдиної позиції громадських організацій, благодійних фондів та інших неприбуткових організацій щодо інструменту відсоткової філантропії та його реалізації в Україні. 

Відсоткова філантропія – це механізм фінансової підтримки неприбуткових організацій, що полягає в наданні громадянам права на власний розсуд розпоряджатися на користь обраних ними неприбуткових організацій, законодавчо визначеним відсотком сплаченого громадянами податку з доходу. 

Під час обговорення будуть розглянуті наступні питання: 

  • які неприбуткові організацій можуть бути бенефіціарами (отримувачами) відсоткової філантропії в Україні, які дії для цього вони мають вчинити, щоб отримувати кошти; 
  • яким чином громадянин може спрямувати відсоток сплаченого податку такій організації та буде обговорено ідеї щодо якісної інформаційної політики для громадян щодо механізму користування інструментом.

До участі у експертному обговоренні запрошуються представники громадських та міжнародних організацій, благодійних фондів, а також інші експерти та фахівці у галузі оподаткування та благодійності, що зацікавлені у адвокації процесу запровадження інструмента відсоткової філантропії в Україні.

Для участі в експертному обговоренні необхідно заповнити форму: https://forms.gle/mZUayNNTZtSw82XR8 до 20 січня. Підтвердження участі буде надіслано на вказану електронну скриньку. Кількість місць обмежена.

У випадку виникнення питань – пишіть на пошту менеджеру проектів ЦЕДЕМ Валерії Дідик v.didyk@cedem.org.ua 

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) – це аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні.

Проведення цього заходу стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України». Центр демократії та верховенства права несе повну відповідальність за зміст, який може не відображати поглядів АМР США або Уряду Сполучених Штатів Америки.