Майстерня активних громадян завершила набір на Модуль 3

logo-lab

 

Центр демократії та верховенства права  в партнерстві з Реанімаційним пакетом реформ продовжує проведення одноденних практичних антикорупційних тренінгів у рамках Модуля 3 антикорупційної школи «Майстерня активних громадян»  в ряді областей України для свідомих та активних громадян, які переймаються доброчесністю влади та готові ділитися набутими знаннями з громадськістю. 

У червні 2016 року заплановано провести тренінги в:

Суми – 01 червня; Вінниця – 03 червня; Полтава – 03 червня; Кіровоград – 04 червня; Рівне – 05 червня; Дніпропетровськ – 06 червня; Харків – 07 червня; Львів – 10 червня; Одеса – 10 червня; Миколаїв – 11 червня;  Житомир – 14 червня; Тернопіль – 15 червня; Чернівці – 15 червня; Сєвєродонецьк – 16 червня; Запоріжжя – 18 червня; Хмельницький – 18 червня.

 

  Під час  тренінгу в рамках Модуля 3 ви дізнаєтесь     

  • про корупційні ризики у реформуванні житлової сфери та як їх уникнути;
  • про те як уникнути юридичних ризиків громадському активісту при опублікуванні журналістських розслідувань;
  • про практичні аспекти написання заяв про корупційні правопорушення до правоохоронних органів.

 Початок та завершення тренінг: 10.00 – 16.30 

 

Кого ми запрошуємо до участі? 

До участь у тренінгу запрошуємо усіх, хто має активну громадянську позицію, представників громадських організацій, волонтерів, учасників громадських рухів/антикорупційних кампаній, журналістів, активних студентів з міст, містечок, сіл та селищ.

 Участь  є безкоштовною. Організатори забезпечують харчування та відшкодовують учасникам витрати проїзд.

  

 Для участі необхідно заповнити ЗАЯВКА.  (натискайте на слово «Заявка»)

 

NB!

Цю заявку повинні заповнити усі особи, які бажають взяти участь у навчанні в антикорупційній школі “Майстерні активних громадян”, у рамках Модуля 3, включаючи тих учасників, які уже відвідали Модуль 1 та/або Модуль 2 у своїй області. Учасники попередніх модулів, які не заповнили цю заявку, не будуть запрошені до навчання.

Учасники попередніх модулів, які подадуть дану заявку, будуть зареєстровані автоматично. Інші кандидати будуть запрошені на основі конкурсного відбору, з урахуванням мотивації.

 

 

Виникли питання телефонуйте +38 067 233 28 12  

або пишіть activecitizens.ua@gmail.com

Слідкуйте за нашими новинами  на нашій Facebook сторінці

 

 

Проект «Майстерня активних громадян» виконується в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: