Модельні судові засідання з питань свободи слова в умовах конфлікту

Початок події: 2017-11-04 10:00:00

Центр демократії та верховенства права у партнерстві з Лігою студентів Асоціації правників України запрошують студентів-правників та студентів-журналістів взяти участь у модельних судових засіданнях з питань свободи слова в умовах конфлікту.      

Модельні судові засідання – це змагання для студентів вищих навчальних  закладів у формі імітації судового процесу, в яких учасникам необхідно представити позицію позивача або відповідача у справі перед суддями.  

Змагання складаються з 4 регіональних раундів:

  • Південноукраїнський (м. Одеса для студентів вищих навчальних закладів з Одеської, Вінницької, Миколаївської та Херсонської областей) – 21 жовтня 2017 року
  • Центральноукраїнський (м. Дніпро для студентів вищих навчальних закладів з Дніпропетровської, Київської, Черкаської, Запорізької та Кіровоградської областей, а також для вищих навчальних закладів АР Крим, які перемістились з окупованої території) – 25 жовтня 2017 року
  • Західноукраїнський (м. Львів для студентів вищих навчальних закладів з Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької, Волинської, Рівненської та Житомирської областей) – 4 листопада 2017 року
  • Східноукраїнський (м. Харків для студентів вищих навчальних закладів з Харківської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Донецької та Луганської областей) – 15 листопада 2017 року

До участі запрошуються команди у складі 3-6 осіб, що є студентами денної форми навчання та навчаються на юридичних спеціальностях, або за напрямом підготовки «журналістика».

З текстом справи можна ознайомитись за посиланням.

З регламентом змагань можна ознайомитись за посиланням.

Центр демократії та верховенства права відшкодовує частині команд витрати на проїзд та забезпечує проживанням учасників таких команд. Відбір команд, учасникам яким буде відшкодований проїзд та забезпечене проживання, здійснюється на конкурсних засадах на підставі мотиваційного листа, що є невід’ємною частиною аплікаційної форми. Про можливість відшкодування витрат на проїзд та забезпечення проживання учасникам буде повідомлено у листі підтвердження реєстрації.

Для реєстрації у Південноукраїнському раунді кожна команда має заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/ztBTTiJKgAUM8eVC3. Кінцевий строк реєстрації – 14 жовтня (включно).

Для реєстрації у Центральноукраїнському раунді кожна команда має заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/1CbU0YvbuS1e1FAv2. Кінцевий строк реєстрації – 18 жовтня (включно).

Для реєстрації у Західноукраїнському раунді кожна команда має заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/UR0l7YefBQilSt8T2. Кінцевий строк реєстрації – 28 жовтня 2017 року. (З технічних причин термін реєстрації продовжено до 30 жовтня включно)

Для реєстрації у Східноукраїнському раунді кожна команда має заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/kJtjiAcS2n0eGwOG2. Кінцевий строк реєстрації – 10 листопада 2017 року (включно)

Захід проводиться Центром демократії та верховенства права за проектом «Захист свободи слова», що виконується за підтримки міжнародної організації «Інтерньюз» (https://internews.in.ua/).

The event is held by the Centre for Democracy and Rule of Law under the “Defending Media Freedom” project supported by Internews ( https://internews.in.ua/)