Судове засідання: Чи відкриє суд автобіографії депутатів?

Початок події: 2015-05-26 09:00:00

У вівторок, 26 травня, о 9.30 Окружний адміністративний суд розгляне позов Інституту Медіа Права до Центральної виборчої комісії і визначить, чи мають автобіографії кандидатів у народні депутати бути доступними для громадян. Справа стосується відомостей про лідерів політичних партій на парламентських виборах 2014 року: Віталія Кличка, Юлії Тимошенко, Олега Ляшка, Арсенія Яценюка, Ганни Гопко та Юрія Бойка. Судове засідання мало відбутися 14 квітня, але було перенесене.

Перед початком судового засідання, о 9.00 активісти пікетуватимуть будівлю суду з вимогою винести справедливе рішення та захистити законне право громадян на інформацію про народних обранців.

Законодавство про вибори встановлює, що вся інформація, яка міститься у документах, поданих кандидатами для реєстрації на виборах є відкритою. Однак, ЦВК відмовилася надати копії автобіографій на запит Інституту Медіа Права у листопаді, надіславши у відповідь лише короткі біографічні довідки, заявляючи, що решта інформації є конфіденційною.

Розгляд судової справи є відкритим.

Дата і час: 26 травня, 9.00
Місце: Окружний адміністративний суд м. Києва, вул. Велика Васильківська, 81а, зал засідань №101

Акредитація обов’язкова:
Олена Захарян
ez@medialaw.kiev.ua
096 916 07 19