Тренінг для журналістів із висвітлення виборів

Початок події: 2019-06-10 00:00:00

Центр демократії та верховенства права запрошує журналістів на професійний тренінг, присвячений законодавчим аспектам роботи ЗМІ під час виборів

Вже 21 липня в Україні відбудуться вибори до Верховної Ради, і наразі це – провідна тема для медіа. Однак готуючи матеріали, присвячені виборам, ЗМІ зобов’язані керуватися виборчим законодавством – а його нюанси можуть стати пасткою для журналістів. Відтак, 10 липня ми розповімо, як регулюється діяльність медіа під час виборів та як діяти ЗМІ, аби якісно висвітлювати кампанію – і водночас не порушити законодавство. Зокрема, наші експерти говоритимуть про:

  • законодавче регулювання висвітлення виборів;
  • як журналіст має керуватися юридичними засадами у своїй роботі;
  • політична реклама та агітація
  • типові порушення з боку ЗМІ під час виборів

Детальну програму заходу та місце його проведення повідомимо додатково.

До участі у тренінгу запрошуємо журналістів загальнонаціональних та місцевих ЗМІ.

Для цього заповнюйте реєстраційну форму до 4 липня (включно). Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Про результати відбору організатори повідомлять до 5 липня (включно).

Проведення тренінгу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Центру демократії та верховенства права та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.