Постанова “Про затвердження Регіональної угоди, яка стосується планування цифрової наземної радіомовної служби в Районі 1”

June 9, 2005
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 18 серпня 2010 р. N 750
Київ

Про затвердження Регіональної угоди, яка стосується планування цифрової наземної радіомовної служби вРайоні 1 (частинах Району 1, розташованих на захід від меридіана 170 град. східної довготи і на північвід паралелі 40 град. південної широти, за винятком території Монголії) та в Ісламській Республіці Іран у смугах частот 174-230 і 470-862 МГц


Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Затвердити Регіональну угоду, яка стосується планування цифрової наземної радіомовної служби в Районі 1 (частинах Району 1, розташованих на захід від меридіана 170 град. східної довготи і на північ від паралелі 40 град. південної широти, за винятком території Монголії) та в Ісламській Республіці Іран у смугах частот 174-230 і 470-862 МГц, підписану 16 червня 2006 р. у м. Женеві, з такими:

застереженням:

Кабінет Міністрів України залишає за собою право застосовувати будь-які дії, які він вважає необхідними для захисту своїх інтересів, якщо будь-яка держава – член Міжнародного союзу електрозв’язку не дотримуватиметься положень Заключних актів Регіональної конференції радіозв’язку з планування цифрової наземної радіомовної служби в частинах Районів 1 і 3 у смугах частот 174-230 і 470-862 МГц та двосторонніх і багатосторонніх угод з координації використання частот, підписаних під час підготовки та проведення зазначеної Конференції, або застереження, зроблені під час підписання Заключних актів, чи інші заходи, вжиті будь-якою державою – членом Міжнародного союзу електрозв’язку, можуть перешкоджати нормальній роботі служб електрозв’язку України;

заявою:

Кабінет Міністрів України може використати свої записи в цифровому Плані для радіомовних наземних застосувань з характеристиками, які можуть бути відмінними від тих, що містяться у зазначеному Плані, відповідно до положень Регіональної угоди і Регламенту радіозв’язку і погодився, що будь-яке використання буде забезпечуватися захистом до рівня, який визначається напруженістю поля, що створюється його записами у цифровому Плані, беручи до уваги відповідні двосторонні угоди.


Прем’єр-міністр України М.АЗАРОВ