Суспільне мовлення в Україні: історія створення та виклики

 

Остапа С.В., Міський В.В., Розкладай І.Є. Суспільне мовлення в Україні: історія створення та виклики. — Київ: ТОВ “Друкарня Віол”, 2018. — 156 с. Іл.

Експерти з питань медіа, безпосередньо долучені до становлення Суспільного мовлення в Україні, розкривають історію перетворення державних телерадіомовників на Національну суспільну телерадіокомпанію. Це був шлях від адвокації необхідного законодавства до утворення юридичної особи та її перших кроків. Також тут означено основні виклики, з якими стикається Суспільне радіо й телебачення наприкінці перших двох років роботи.

Завантажити електронну версію книги ви можете за посиланням.

Виготовлення цієї брошури стало можливим за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED), Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Швеції. Зміст брошури є виключною відповідальністю ГО «Детектор медіа» та не обов’язково відображає позицію Національного фонду підтримки демократії, Міністерства закордонних справ Данії чи Уряду Швеції.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: