Типовий редакційний статут телерадіоорганізації

February 15, 2007

red_statut_obkladynka

Інститутом Медіа Права та Адвокатською компанією „Наталія Субота і партнери” Міжнародного фонду „Відродження” та „Інтерньюз Нетворк”.

„Редакційний статут затверджує власник телерадіоорганізації або уповноважений ним орган” – стаття 57 закону про телебачення і радіомовлення 4. Відповідно до закону про телебачення і радіомовлення (стаття 12):„Установчі та/або статутні документи суб’єкта господарювання, який має ліцензію на мовлення або претендує на отримання такої ліцензії, мають передбачати створення у складі органів його управління спеціального наглядового органу (редакційної ради тощо), половина складу якого призначається засновниками або власниками телерадіоорганізації, а інша половина – обирається творчим колективом телерадіоорганізації”.

Цей Редакційний статут Телерадіоорганізації встановлює вимоги до створення та поширення журналістами інформації, а також регламентує діяльність Редакційної ради. Статут розроблений відповідно до вимог статті 56 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, він базується на вимогах чинного законодавства та професійних стандартах журналістики.

Завантажити статут у форматі doc