14 липня відбудеться експертне обговорення законопроекту про суспільне телерадіомовлення

July 8, 2011

14 липня 2011 року Інститут Медіа Права за підтримки «Інтерньюз Нетворк» та МГО «Міжнародна підтримка медіа» проведе експертне обговорення проекту закону про суспільне телебачення і радіомовлення України.

Протягом заходу буде обговорюватися текст законопроекту про суспільне телебачення і радіомовлення України, ухвалений 9 червня 2011 року на засіданні Кабінету Міністрів України.  Зазначений проект розроблений за ініціативою Президента ще на етапі розробки отримує масу критики з експертних кіл як такий, що не відповідає міжнародним стандартам побудови суспільного мовлення.

В ході заходу буде обговорено останню редакцію законопроекту, визначено сильні та слабкі сторони та напрацьовані рекомендації щодо його удосконалення

До участі у обговоренні запрошуються представники профільних об’єднань, медіа юристи та медіа експерти, представники ЗМІ та громадянського суспільства, а також представники органів державної влади.

Експертне обговоренння відбудеться 14 липня 2011 року у конференц-залі «Володимирський» готелю «Хрещатик» за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 14. Захід триватиме з 10-00 до 13-00, реєстрація та вітальна кава з  9-30.

Про намір взяти участь у обговоренні на обговоренні повідомте, будь ласка, за електронною адресою event@medialaw.kiev.ua  або за телефоном 0-(44)-284-61-64.

Реєстрація є обов’язковою. Організатори залишають за собою право відмовити в реєстрації.

Захід відбудеться за підтримки Представництва Інтерньюз-Нетворк в Україні та МГО «Міжнародна підтримка медіа».