18 січня суд розгляне справу за позовом Інституту Медіа Права до Верховної Ради України

January 17, 2011

Завтра, 18 січня 2011 року, Вищий адміністративний суд України розгляне справу за позовом Інституту Медіа Права до Верховної Ради України. На цьому судовому засіданні буде продовжено розгляд справи, що почався 28 грудня 2010 року.

Нагадаємо, що у позовній заяві Інститут Медіа Права просить зобов’язати Верховну Раду України надати відповідь на інформаційний запит, поданий у вересні 2010 року. Цей запит стосувався офіційного друкованого видання Верховної Ради України – газети «Голос України». Інститут Медіа Права хотів дізнатися, як пов’язані організаційно і фінансово Верховна Рада України (засновник «Голосу України») та приватне підприємство, що видає цю газету.

Судове засідання відбудеться 18 січня 2011 року о 16.30 за адресою м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 5. Розгляд справи є відкритим, однак про бажання бути присутніми на слуханні просимо вас повідомити за тел. 284-61-64 або за e-mail info@medialaw.kiev.ua. Представників засобів масової інформації просимо назвати своє видання або канал, а також повідомити про намір здійснювати фото- чи відеозйомку.