19 березня відбувся круглий стіл на тему “Засоби масової інформації та захист суспільної моралі”

Проект Ради Європи «Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі» спільно із Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення та громадською організацією «Інститут Медіа Права» 19 березня 2010 року провели круглий стіл на тему:  «Засоби масової інформації та захист суспільної моралі. Європейські стандарти щодо суспільної моралі та захисту неповнолітніх. Аналіз українського законодавства щодо суспільної моралі»

Метою дискусії учасників заходу було дослідження проблемних питань регулювання діяльності засобів масової інформації з огляду на захист суспільної моралі, обговорення висновків розробленого експертами Ради Європи аналізу Закону України «Про захист суспільної моралі» задля впровадження стандартів Ради Європи у процесі підготовки змін до чинного законодавства України, а також розробка експертних рекомендацій щодо вдосконалення Закону України «Про захист суспільної моралі» та інших нормативних актів у цій сфері.


Детальніше про круглий стіл у розділі Заходи

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: