28 грудня – розгляд справи за позовом Інституту Медіа Права до Верховної Ради України

Двадцять восьмого грудня 2010 року Вищий адміністративний суд України розгляне справу за позовом Інституту Медіа Права до Верховної Ради України. У позовній заяві Інститут просить зобов’язати Верховну Раду України надати відповідь на інформаційний запит, поданий у вересні 2010 року.

Нагадаємо, що у зазначеному запиті йшлося про офіційне друковане видання Верховної Ради України – газети «Голос України». Інститут Медіа Права хотів дізнатися, як пов’язані організаційно і фінансово Верховна Рада України (засновник «Голосу України») та приватне підприємство, що видає цю газету.

Судове засідання відбудеться за адресою м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 5, зала судового засідання №1. Розгляд справи є відкритим, однак про бажання бути присутніми на слуханні просимо вас повідомити за тел. 284-61-64 або за e-mail info@medialaw.kiev.ua. Представників засобів масової інформації просимо назвати своє видання або канал, а також повідомити про намір здійснювати фото- чи відеозйомку.


Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: