29 травня відбулося онлайн засідання громадської ради при Держкомтелерадіо

29 травня відбулося позачергове онлайн засідання громадської ради при Держкомтелерадіо за участі юриста Інституту Медіа Права Тетяни Семілетко.

Члени громадської ради прийняли рішення звернутись до Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра та Кабінету Міністрів України щодо необхідності ліквідації  Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, а також відхилити проект цієї комісії про вилучення, утилізацію і знищення друкованої продукції сексуального чи еротичного характеру, оскільки суперечить Закону України “Про захист суспільної моралі”.

Окрім того, учасники засідання вирішили звернутися до Держкомтелерадіо України з пропозицією щодо вилучення з Проекту Стратегії розвитку інформаційного простору України положення про актуальність реєстрації (ліцензування) конвергентних аудіовізуальних ЗМК та Інтернет-видань з метою недопущення створення передумов для прихованої цензури.

Кілька членів Громадської ради мали окремі думки з приводу зазначених питань.


Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: