Адаптовані телеканали

   Першого жовтня 2008 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення №1738, яким констатувала факт невиконання провайдерами програмної послуги рішень Національної ради та Закону України «Про телебачення і радіомовлення» у частині надання документальних підтверджень адаптації змісту іноземних програм до вимог законодавства України. Національна рада своїм рішенням зобов’язала припинити трансляцію неадаптованих телеканалів.
   Нагадаємо, що 2 квітня 2008 року Національна рада оприлюднила список адаптованих телеканалів і доручила своїм підрозділам протягом трьох місяців підготувати список провайдерів програмної послуги, котрі не виконали вимогу, що міститься в кожній ліцензії, а саме: про надання документальних підтверджень здійснення адаптації програм іноземних телерадіокомпаній.
  Перелік іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується:
http://nrada.gov.ua/documents/perelik_22.09.doc 

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: