Анонс. Тренінг з питань доступу до інформації для юристів і громадських активістів

June 5, 2015

Інститут Медіа Права оголошує конкурс на участь в тренінгу з питань доступу до публічної інформації для юристів та громадських активістів з обласних центрів України, який проводитиметься у Києві 18 та 19 червня 2015 року та має на меті підготовку активістів – захисників права на доступ до публічної інформації.

Протягом заходу планується розгляд наступних питань:

  • огляд останніх змін, внесених до медіа законодавства України;
  • співвідношення права на доступ до публічної інформації та захисту персональних даних;
  • доступ до інформації, визнаної службовою, таємною чи конфіденційною;
  • оскарження відмов у доступі до інформації;
  • практичні аспекти доступу до публічної інформації.

 

До участі в тренінгу  запрошуються юристи та громадські активісти з обласних центрів України (крім Києва), які зацікавлені у використанні механізмів доступу до публічної  інформації, мають намір використовувати набуті знання на території своєї області та мають невеликий практичний досвід у цій темі.  Для цього необхідно надіслати резюме та мотиваційний лист на адресу Інституту Медіа Права: edu@medialaw.kiev.ua до 12  червня 2015 року.

Охочих взяти участь у тренінгу просимо надсилати анкети якнайшвидше, оскільки відбір буде відбуватись одночасно з надходженням анкет. За результатами відбору Інститут Медіа Права надішле підтвердження запрошеним учасникам. Планується участь 20 осіб. Точна інформація про програму та місце проведення заходу буде повідомлена додатково. Організатори відшкодовують учасникам витрати, пов’язані з участю в заході, а саме учасникам із регіонів витрати за проїзд до м. Києва (поїзд, купейне місце) а також забезпечують проживання у готелі.

Захід відбудеться за підтримки Шведського уряду через Шведське Агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA).