Апарат ВРУ розкаже чи було оприлюднено декларацію Олександра Єфремова за 2012 рік

Державна виконавча служба 28 серпня 2014 року відкрила виконавче провадження у справі за позовом журналістки Оксани Коваленко до Апарату Верховної Ради України щодо відмови надати інформацію про те, де були оприлюднені відомості з декларації за 2012 рік народного депутата Олександра Єфремова.

Нагадаємо, що 13 травня 2014 року Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу представників журналістки – визнав неправомірною відмову Апарату Верховної Ради України і зобов’язав відповідача надати повну, точну і достовірну відповідь на запит, а саме: вказати, в якому номері офіційного друкованого видання Верховної Ради України була оприлюднена декларація народного депутата або вказати адресу сторінки офіційного веб-сайту, на якій вона розміщена.

Відповідно до вимог закону, Апарат Верховної Ради протягом 7 днів має добровільно виконати рішення суду, інакше – буде розпочато процедуру примусового виконання.

 

Ця судова справа підтримується Фондом захисту права на доступ до інформації, заснованим Інститутом Медіа Права за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: