“ЧЕСНО.Фільтруй суд!” провів антикорупційні тренінги вже у трьох регіонах

November 7, 2016

Серія всеукраїнських антикорупційних тренінгів “Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю” триває. Після Вінниці активісти “ЧЕСНО.Фільтруй суд!” відвідали Миколаїв та Харків. В кожному з міст вони проводили тренінги для небайдужих громадян, журналістів та волонтерів.

Мета цих тренінгів – розповісти про перебіг судової реформи та пов’язані з нею виклики, а також навчити українців виявляти корупцію у судовій сфері завдяки інструментам громадського контролю. Це дозволить регіональним активістам долучитися до судової реформи.

Надалі “ЧЕСНО.Фільтруй суд!” планує відвідати ще 20 міст із аналогічними тренінгами. Зареєструватися для участі у них можуть усі охочі, для цього необхідно заповнити заявку за посиланням: http://bit.ly/chesnosudregions

Нагадаємо, у листопаді – грудні 2016 року антикорупційні тренінги відбудуться у містах:

Миколаїв (05 листопада), Харків (06 листопада), Житомир (11 листопада), Львів (11 листопада), Суми (12 листопада), Полтава (12 листопада), Тернопіль (15 листопада), Дніпро (19 листопада),  Рівне (20 листопада), Сєвєродонецьк (25 листопада), Краматорськ (26 листопада), Луцьк (26 листопада), Кропивницький (30 листопада), Херсон (2 грудня), Чернігів (3 грудня), Черкаси (3 грудня), Одеса (10 грудня), Хмельницький (10 грудня), Чернівці(14 грудня), Ужгород (16 грудня), Запоріжжя (17 грудня), Івано-Франківськ (17 грудня)