“ЧЕСНО. Фільтруй суд!” провів антикорупційні тренінги у 7 областях

November 14, 2016

В сімох областях України вже відбулися антикорупційні тренінги “Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю” в рамках кампанії “ЧЕСНО.Фільтруй суд!”. Минулого тижня заходи відбулися у Житомирі (11 листопада), Львові (11 листопада), Полтаві (12 листопада) та Сумах (12 листопада). Представники Центру демократії та верховенства права й регіональні координатори кампанії “ЧЕСНО. Фільтруй Суд!” розповіли учасникам тренінгів про судову реформу та можливості для участі громадян у очищенні судової влади. До цього аналогічні тренінги відбулися у Вінниці (2 листопада), Миколаєві (05 листопада) та Харкові (06 листопада).

zagalna-the-best

У тренінгу здебільшого взяли участь представники активної громадськості та антикорупційних кампаній, волонтери, учасники антикорупційних кампаній, журналісти та студенти. Вони мали змогу ознайомитися із головними аспектами судової реформи в Україні, а також дізналися про нові можливості використання інструментів громадського контролю в процесі очищення суддівських лав. Розбудовуючи мережу регіональних активістів, рух ЧЕСНО має на меті долучити якомога більше представників громадськості до процесу реалізації судової реформи.

Участь у тренінгу – безкоштовна. Крім цього, організатори забезпечують харчуванням та відшкодовують витрати на проїзд відібраним  на конкурсній основі учасникам. Однак, для участі необхідно обов’язково зареєструватися, заповнивши ЗАЯВКУ – http://bit.ly/chesnosudregions. Нагадаємо, реєстрація завершується за три дні до початку заходу.

Також у листопаді – грудні 2016 року такі ж тренінги відбудуться ще у 16 областях України:

Тернопіль (15 листопада), Дніпро (19 листопада), , Рівне (20 листопада), Сєвєродонецьк (25 листопада), Краматорськ (26 листопада), Луцьк (26 листопада), Кропивницький (30 листопада),Херсон (2 грудня), Чернігів (3 грудня), Черкаси (3 грудня), Одеса (10 грудня), Хмельницький (10 грудня), Чернівці (14 грудня), Ужгород (16 грудня), Запоріжжя (17 грудня) Івано-Франківськ (17 грудня).

Не гайте часу та приєднуйтесь! Разом у нас більше шансів, щоб забезпечити якісне очищення та оновлення суддівського корпусу.