“ЧЕСНО. Фільтруй суд!” провів антикорупційні тренінги вже в 10 областях

November 21, 2016

Громадськість ще трьох областей України ознайомилася з викликами та можливостями в рамках судової реформи. Антикорупційний тренінг “Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю” в рамках кампанії “ЧЕСНО.Фільтруй суд!” відбувся у Тернополі (15 листопада), Дніпрі (19 листопада) та Рівному (20 листопада). На заході були присутні представники Центру демократії та верховенства права й регіональні координатори кампанії “ЧЕСНО. Фільтруй Суд!”. До цього аналогічні тренінги вже відбулися у сімох областях: Вінницькій, Миколаївській, Харківській, Житомирській, Львівській, Полтавській та Сумській.

Представники активної громадськості та антикорупційних кампаній, волонтери, журналісти та студенти взяли участь у тренінгу. Учасники продемонстрували свою активну позицію та обіцяли підтримати кампанію “ЧЕСНО. Фільтруй суд!” щодо процесу очищення та оновлення суддівського корпусу. Тепер місцеві активісти знають про ключові зміни, які приносить судова реформа в Україні, а також зможуть у своїй подальшій діяльності використовувати інструменти громадського контролю в процесі очищення суддівських лав.

Наша кампанія має на меті не лише розбудувати мережу регіональних активістів, але й максимально долучити активну громадськість до процесу імплементації судової реформи, аби обізнаність з їхніми правами та можливостями зростала.

Участь у тренінгу – безкоштовна. Крім цього, організатори забезпечують харчуванням та відшкодовують витрати на проїзд відібраним на конкурсній основі учасникам.

Для участі необхідно обов’язково зареєструватися, заповнивши ЗАЯВКУ – http://bit.ly/chesnosudregions. Нагадаємо, реєстрація завершується за три дні до початку заходу.

Також у листопаді – грудні 2016 року тренінги відбудуться ще в 13 областях України:

Сєвєродонецьк (25 листопада), Краматорськ (26 листопада), Луцьк (19 листопада), Кропивницький (30 листопада), Херсон (2 грудня), Чернігів (3 грудня), Черкаси (3 грудня), Одеса(10 грудня), Хмельницький (10 грудня), Чернівці (14 грудня), Ужгород (16 грудня), Івано-Франківськ (17 грудня), Запоріжжя (17 грудня).

Приєднуйтесь до мережі кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! Лише командна робота здатна забезпечити ефективну та повноцінну реалізацію судової реформи.