Державна програма цифрового мовлення

Двадцять другого грудня на сайті Кабінету Міністрів України було опубліковано постанову № 1085 від 26 листопада 2008 року про затвердження Державної програми впровадження цифрового телерадіомовлення.

Програма спрямована на забезпечення гармонізованого переходу від аналогового до цифрового способу наземного ефірного розповсюдження теле- та радіопрограм з метою дотримання міжнародних зобов’язань України, що випливають із її членства в Міжнародному союзі електрозв’язку, розвитку національного інформаційного простору з урахуванням світових тенденцій розвитку засобів телекомунікацій.

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету, інвестицій та інших джерел, не заборонених законодавством. Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 4,3 млрд гривень, із них за рахунок коштів державного бюджету – 8,95 млн.

Програма передбачає, що у 2009 році має бути створено 3,1% від запланованого покриття, 2010 року – 8,3%, 2011-го – 13,5, а за період 2012-2015 років – по 17,72%.

Нагадаємо, що раніше Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила власну програму запровадження цифрового мовлення в Україні.

Повний текст постанови:
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1085-2008-%EF

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: