Держкомітелерадіо підготувало проект постанови щодо зменшення розміру ліцензійного збору

Державний комітет телебачення та радіомовлення погодив зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги».

Згідно з проектом, якщо на дату прийняття Національною радою з питань телебачення і радіомовлення рішення про продовження строку дії ліцензії на аналогове мовлення строк, який обчислюється з моменту прийняття такого рішення до моменту повного переходу на цифрове мовлення менший, ніж мінімальний строк дії ліцензії, то розмір збору за продовження ліцензії на аналогове мовлення зменшується на 70%.

Проект щодо зменшення розміру ліцензійного збору за продовження ліцензії на аналогове мовлення погодили Міністерство економічного розвитку та торгівлі, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, Міністерство юстиції та Національна рада з питань телебачення та радіомовлення.

 

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: