Держкомтелерадіо провів моніторинг інформаційного наповнення веб-сайтів органів виконавчої влади

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оприлюдниврезультати моніторингу інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади за перше півріччя 2014 року. Моніторинг охопив 72 центральних та 25 місцевих органів виконавчої влади.

Метою моніторингу є оцінка рівня інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади відповідно до вимог нормативно-правових актів, які регламентують розміщення певних видів інформації на відповідних веб-сайтах. Це, зокрема, стосується і передбаченого статтею 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» обов’язку розпорядників оприлюднювати інформацію про свою діяльність.

У висновках регуляторний орган відзначив, що офіційні Інтернет-сторінки органів влади недостатньо інформативні щодо систем обліку публічної інформації, адрес електронної пошти керівників органів, їх заступників, керівників структурних підрозділів, основних функцій структурних підрозділів, правил внутрішнього трудового розпорядку, порядку та умов проходження конкурсу на заміщення вакантних посад тощо. Зокрема, системи обліку публічної інформації деяких органів виконавчої влади оновлюються нерегулярно та містять відомості лише про частину документів, які перебувають у суб’єктів владних повноважень.

Детальніше з результатами моніторингу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням:

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=113636&cat_id=112507%A0

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: