Директор Інституту взяв участь у конференціі в Лондоні

19-20 вересня директор Інституту Медіа Права взяв участь у Міжнародній конференціі з медіа права, яка була організована Ресурсним Центром Медіа Права (США).
Конференцію відвідали понад 150 юристів перевжно з США та Великобританіі.
Найбільша увага учасників конференціі була прикута до тематики реформування законодавства про дифамацію у Великобританіі. Під час сесіі щодо реформи британського законодавства про захист честі та гідності Тарас Шевченко підняв питання про те, наскільки ефективними будуть заходи для припинення практики дифамаційного туризму.
Дифамаційним туризмом називають випадки коли іноземці подають позови у Лондоні проти видань та журналістів з інших краін користуючись недоліками британського законодавства. Для Украіни це питання актуальне з огляду на те, що украінські олігархи також судяться з журналістами у Лондоні. Так Ахметов успішно виграв справу проти Обозревателя у 2008 році, а у 2011 Киів Пост зміг відстояти свої права у Лондоні у суді за позовом, поданим Фірташем.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: