Дистанційний курс «Прозорість влади: доступ до інформації та участь у прийнятті рішень»

August 19, 2011
 
   

Інститут Медіа Права запрошує усіх небайдужих до питання відкритості органів влади пройти дистанційний курс «Прозорість влади: доступ до інформації та участь у прийнятті рішень». Цей курс спрямований на вивчення практичних можливостей отримання інформації про роботу владних органів та донесення до них пропозицій із суспільно важливих питань. Законодавство України містить ряд способів ефективно співпрацювати із органами влади. Вміння застосовувати ці механізми може допомогти у багатьох життєвих ситуаціях.

Аудиторія:

Дистанційний курс розрахований у першу чергу на громадських активістів та членів громадських організацій. Водночас, він може бути корисним для журналістів, юристів, представників органів влади та інших зацікавлених осіб.

Формат навчання:

Протягом одного місяця слухачі курсу регулярно будуть отримувати завдання (тексти для читання) електронною поштою. Курс розрахований на 7 занять із наступних тем:

1. Доступ до інформації. Основні засади.
2. Активний і пасивний доступ до інформації.
3. Режими інформації: відкрита інформація й інформація з обмеженим доступом.
4. Запити на інформацію і належні розпорядники.
5. Відповідальність за ненадання інформації. Оскарження неправомірних дій.
6. Громадські експертизи.
7. Окремі форми участі у прийнятті рішень.

Слухачі також матимуть можливість ставити експертам Інституту Медіа Права додаткові питання із тих тем, які викличуть у них найбільшу зацікавленість.

Контроль знань відбуватиметься за допомогою підсумкового тесту.

Після успішного складання підсумкового тесту учасники отримають сертифікат про проходження дистанційного курсу.

Відбір учасників відбудеться на конкурсних засадах. Якщо Ви бажаєте стати слухачем дистанційного курсу, Вам потрібно заповнити анкету та надіслати її за адресою prozori@medialaw.kiev.uaдо 18 вересня 2011 року включно.

Про результати відбору ми повідомимо Вас не пізніше 26 вересня 2011 року.

Початок дистанційного курсу – 3 жовтня 2011 року.

За додатковою інформацією з питань участі в дистанційному курсі «Прозорість влади: доступ до інформації та участь у прийнятті рішень» звертайтеся до Інституту Медіа Права, електронна адреса prozori@medialaw.kiev.ua, телефон/факс: (044) 284-6164

Завантажити анкету 

Дистанційний курс є складовою проекту «Відповідальність влади через поінформованість суспільства» Даний проект виконується в рамках програми «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що виконується PACT Inc в Україні завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного Розвитку (USAID).