Експертна комісія з питань координації

   Двадцять п’ятого червня 2008 року Національна рада заснувала експертну комісію з питань координації взаємодії державних органів регулювання у сфері телебачення і радіомовлення та провайдерів програмної послуги багатоканального мовлення.

   До складу комісії увійшли президент Телекомунікаційної палати України Олександр Ляхов, проректор Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Олександр Дробік, проректор Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіо і преси Держкомтелерадіо України Олександр Грінь, Радник Національної комісії з питань регулювання зв’язку України Іван Міхальчук, відповідальний секретар Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Владислав Лясовський, генеральний директор ЗАТ «Телерадіокур’єр» Василь Яцура, заступник голови Держкомтелерадіо України Володимир Горобцов.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: