Експертне обговорення «ЗМІ під час виборів»

December 19, 2011

 

   
АНОНС

Експертне обговорення «ЗМІ під час виборів»


10 грудня 2011 року набрав чинності новий Закон України «Про вибори народних депутатів», за який 17 листопада проголосували 366 народних депутатів. Зміни сталися і в сфері регулювання діяльності засобів масової інформації під час проведення виборів. Зокрема, розробниками Закону був виокремлений новий розділ – «Інформаційне забезпечення виборів», у якому, власне, і викладені основні засади залучення ЗМІ. Попередні редакції законів про вибори не містили аналогічної категорії поняття «інформаційне забезпечення виборів». Згідно статті 63 Закону, виборцям забезпечується можливість доступу до різнобічної, об’єктивної та неупередженої інформації, потрібної для здійснення усвідомленого, поінформованого, вільного вибору.

Інститут Медіа Права за підтримки Міжнародної організації “Міжнародна підтримка медіа” запрошує Вас на експертне обговорення «ЗМІ під час виборів», яке відбудеться 23 грудня 2011 року. Основною метою заходу є аналіз нових положень законодавства та оцінка впливу на медіа кола. Акцент буде робитися на розгляді статтей, які визначають загальний порядок діяльності ЗМІ під час виборів, а також особливості поширення передвибочої агітації. Окрім того, у ході заходу юристи Інституту Медіа Права представлять результати дослідження, яке було проведене Міжнародною організацією Артикль 19. Іноземні експерти, на замовлення Інституту підготували аналіз проекту Виборчого кодексу України в аспектах забезпечення свободи вираження поглядів і свободи засобів масової інформації під час виборів.

До експертного обговорення запрошеномедіа юристів та медіа експертів, представників владних структур, а також журналістів та громадянських діячів.

Експертне обговорення відбудеться 23 грудня за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 14, готель «Хрещатик», конференц-зал «Володимирський».

Початок заходу – о 10.00, початок реєстрації учасників – о 09:30, завершення – о 14.00.

Про намір взяти участь у роботі експертного обговорення повідомте, будь ласка, за телефоном 284-61-64 чи надішліть листа на електронну адресу: event@medialaw.kiev.ua.


Експертне обговорення відбудеться за підтримки міжнародної організації Міжнародна підтримка медіа рамках Програми IMS із ЗМІ і демократії для Центральної і Східної Європи та Кавказу.